Yayın Akışı

14 – 15 Aralık tarihlerinde Maslak ESA Arena’da düzenlenen Brand & Sport Summit 2023 etkinlik akışı.

14 Aralık 2023 Perşembe

10.00 - 10.10
Açılış Eren Yazıcıoğlu, Yeliz Karakaya, Ahmet Gülüm
  • Eren Yazıcıoğlu
    sportstv Sunucu ve Editör
  • Yeliz Karakaya
    sportstv Sunucu ve Editör
  • Ahmet Gülüm
    Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı
10.10 - 10.50
beIN Medya: Spor Yayıncılığında Korsanla Mücadele Can Gafuroğlu, Bülent Timurlenk
  • Can Gafuroğlu
    Digiturk / beIN Media Group - Baş Hukuk Müşaviri
  • Bülent Timurlenk
    beIN SPORTS Sunucu

Moderatör: Seyhan Şaşko (beIN SPORTS Sunucusu)

10.50 - 11.20
Gillette - Milliyet: Euro 2024 Yolunda Vincenzo Montella
  • Vincenzo Montella
    A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü

Moderatör: Senad Ok (Milliyet Gazetesi Spor Yazarı)

11.20 - 12.00
AXA Sigorta: Sihir Yok Takım Var Yavuz Ölken, Hüseyin Eroğlu
  • Yavuz Ölken
    AXA Sigorta CEO
  • Hüseyin Eroğlu
    Teknik Direktör
12.00 - 12.30
Yarınlara İyi Bak! Nesli Şenoğlu Kılıçal, Aysu Türkoğlu
  • Nesli Şenoğlu Kılıçal
    P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Üyesi, Kurumsal İletişim Direktörü
  • Aysu Türkoğlu
    Ultra Maraton Yüzücüsü
12.30 - 13.10
100. Yılımızda Sporu Yönetenler Emin Müftüoğlu, Eyüp Gözgeç, Suat Çelen, Arif Alpkılılç
  • Emin Müftüoğlu
    Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı
  • Eyüp Gözgeç
    Türkiye Boks Federasyonu Başkanı
  • Suat Çelen
    Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı
  • Arif Alpkılıç
    Türkiye Atletizm Federasyonu As Başkanı

Moderatör: Murat Ağca (sportstv Genel Yayın Yönetmeni)

12.50 - 13.20
Oral-B Paris Olimpiyatları'nda Triatlon'a Güç Katacak! Gültigin Er, Özlenen İpek Günad, Uğurcan Özer
  • Gültigin Er
    Milli Triatlet
  • Özlenen İpek Günad
    Milli Triatlet
  • Uğurcan Özer
    Milli Paratriatlet

Moderatör: Zeynep Keskin (sportstv Editör ve Sunucu)

13.20 - 13.40
Ara
14.20 - 14.50
7Days ile Euroleague Bahadır Demir, Murat Özyer
  • Bahadır Demir
    Mondelēz International Pazarlama Direktörü
  • Murat Özyer
    TBF Eğitim Kurulu Genel Sekreteri

Moderatör: Ümit Avcı (Basketbol Yazarı)

14.50 - 15.20
Blok Zincir Tabanlı Dijital Üyelikler: Sporda Yeni Dönem Taraftar Etkileşimi ve Yeni Gelir Alanları Emir Bursa, Cesur Sünnetçioğlu, Sinan Dursunoğlu
  • Emir Bursa
    Delta3 - Kurucu
  • Cesur Sünnetçioğlu
    FUT eSports Kurucu Ortak
  • Sinan Dursunoğlu
    FUT eSports CEO
15.20 - 15.50
Engelleri Aşanlar Sevilay Öztürk, İsmail Ar, Hamide Kurt Doğangün
  • Sevilay Öztürk
    Paralimpik Yüzücü
  • İsmail Ar
    Paralimpik Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı Kaptanı
  • Hamide Kurt Doğangün
    Para Milli Atlet

Moderatör: Ali Sait Kadıoğlu (Herkes İçin Spor Federasyonu Spor Editörü)

15.50 - 16.20
Orkid: 20 Yıldır Takım Arkadaşı Nesli Şenoğlu Kılıçal
  • Nesli Şenoğlu Kılıçal
    P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya, Yönetim Kurulu Üyesi, Kurumsal İletişim Direktörü

Moderatör: Burcu Hakyemez (Spor Programı Yapımcısı)

16.20 - 16.50
Türkiye'de Kadın Basketbolu Nilay Yiğit Kartaltepe, Gülşah Akkaya, Yasemin Horasan
  • Nilay Yiğit Kartaltepe
    Kadın Milli Takımlar ve Kadın Ligleri Direktörü
  • Gülşah Akkaya
    Eski Milli Basketbolcu
  • Yasemin Horasan
    A Milli Kadın Basketbol Takımı Menajeri

Moderatör: Esra Çay (sportstv Editör & Sunucu)

16.50 - 17.20
Federasyonların Üniversitelerdeki Spor İhtisas Bölümlerindeki Müfredat ve Denklik İlişkisi Doç. Dr. Kamil Erdem, Doç Dr. Ali Onur Cerrah, Doç. Dr. Atakan Çağlayan
  • Doç. Dr. Kamil Erdem
    Marmara Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümü, Bölüm Başkan Yardımcısı
  • Doç. Dr. Ali Onur Cerrah
    Eskişehir Teknik Üni. Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü
  • Doç. Dr. Atakan Çağlayan
    Rumeli Üni. Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölüm Başkanı

Moderatör: Müslüm Gülhan, Akademisyen Yazar

17.00 - 17.25
Kapanış

15 Aralık Cuma 2023

10.00 - 10.05
Açılış Eren Yazıcıoğlu, Yeliz Karakaya
  • Eren Yazıcıoğlu
    sportstv Sunucu ve Editör
  • Yeliz Karakaya
    sportstv Sunucu ve Editör
10.05 - 10.35
Sporda Yerel Yönetimlerin Önemi Fatih Keleş, Merve Dinçel, Yunus Emre Başar, Emine Avcu
  • Fatih Keleş
    İBB Spor Kulübü Başkanı
  • Merve Dinçel
    Milli Tekvandocu
  • Yunus Emre Başar
    Milli Güreşçi
  • Emine Avcu
    Paralimpik Yüzücü

Moderatör: Murat Ağca (sportstv Genel Yayın Yönetmeni)

10.35 - 11.15
P&G ile Umutla Paris 2024'e Tankut Turnaoğlu, Can Marko Özdemir, Pınar Özdemir, Zeynep Yetgil, Nilüfer Yetgil, Hatice Kübra İlgün
  • Tankut Turnaoğlu
    P&G Türkiye, Kafkasya, Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü
  • Can Marko Özdemir & Pınar Özdemir
    Milli Golfçü ve Annesi
  • Zeynep Yetgil & Nilüfer Yetgil
    Milli Güreşçi ve Annesi
  • Hatice Kübra İlgün
    Olimpik Tekvandocu
11.15 - 11.35
Head&Shoulders ile Zorbalığı Kafandan At Tankut Turnaoğlu, Mete Gazoz, Ayşe Kırımlı, Saadet Algan
  • Tankut Turnaoğlu
    P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü
  • Mete Gazoz
    Olimpik Okçu
  • Ayşe Kırımlı
    Toplum Gönüllüleri Vakfı Genel Müdürü
  • Saadet Algan
    Dijital İçerik Üreticisi & Ekonomist
11.35 - 12.05
Kadın ve Spor Deniz Şaşmaz Oflaz, Elenora Bahar, Prof. Dr. Itır Erhart
  • Deniz Şaşmaz Oflaz
    BluTV CEO
  • Elenora Bahar
    YogaŞala CEO
  • Prof. Dr. Itır Erhart
    Adım Adım Kurucu Üye

Moderatör: Müjde Mısırlı (Program Sunucusu ve Yoga Eğitmeni)

12.05 - 12.35
Milka: Türkiye'de Kayak Sporu Zeynep Usta Demir, Ali Oto, Yağmur Tuna
  • Zeynep Usta Demir
    Mondelēz International Marka Müdürü
  • Ali Oto
    Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı
  • Yağmur Tuna
    Alp Disiplini Milli Sporcu

Moderatör: Levent Yavuz (sportstv Editör ve Sunucu)

12.35 - 13.05
Ariel ile Kadın Futboluna Yolculuk Necla Güngör Kıragası, Yağmur Uraz
  • Necla Güngör Kıragası
    A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü
  • Yağmur Uraz
    Milli Futbolcu
13.05 - 13.45
beIN SPORTS: Kutuplaşan Spor Dünyasında Objektif Yayıncılık Uğur Meleke, Güntekin Onay, Özgür Buzbaş
  • Uğur Meleke
    beIN SPORTS Yorumcusu
  • Güntekin Onay
    beIN SPORTS Yorumcusu
  • Özgür Buzbaş
    TRT Spor Sunucusu

Moderatör: İsmail Şenol (beIN SPORTS Sunucusu)

13.45 - 14.05
Ara
14.15 - 14.55
Hedef Paris 2024 Simge Boymul, Neşe Gündoğan, Şükran Albayrak
  • Simge Boymul
    Türkiye İş Bankası İletişim Direktörü
  • Neşe Gündoğan
    TMOK Genel Sekreteri
  • Şükran Albayrak
    TMOK Yönetim Kurulu Üyesi

Moderatör: Murat Ağca (sportstv Genel Yayın Yönetmeni)

14.55 - 15.25
Federasyonların Üniversitelerdeki Spor İhtisas Bölümlerindeki Müfredat ve Denklik İlişkisi Dr. Erden Or, Prof. Dr. Lale Orta, Doç Dr. Gülberk Gültekin Salman, Emir Güney
  • Dr. Erden Or
    TFF Hakem Akademisi Direktörü, Akademisyen
  • Prof. Dr. Lale Orta
    Okan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı
  • Doç Dr. Gülberk Gültekin Salman
    Bahçeşehir Üniversitesi Spor Yönetimi Yüksek Lisans Programları Koordinatörü
  • Emir Güney
    Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü
15.25 - 15.55
BtcTurk: Voleybolun Olimpiyat Yolculuğu "Hep Dahası Var" Mehmet Akif Üstündağ, Özgür Güneri
  • Mehmet Akif Üstündağ
    Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı
  • Özgür Güneri
    BtcTurk CEO

Moderatör: Murat Ağca (sportstv Genel Yayın Yönetmeni)

15.55 - 16.25
Sporda Algıları Değiştiren Kadınlar Evin Demirhan Yavuz, Sera Sayar, Çağla Çelik
  • Evin Demirhan Yavuz
    Olimpik Güreşçi
  • Sera Sayar
    Ironman Şampiyonu
  • Çağla Çelik
    Milli Buz Hokeyi Sporcusu

Moderatör: Yeliz Karakaya (sportstv Sunucu)

16.25 - 16.55
İstanbul 2036 Yolunda Oğuz Uçanlar, Prof. Dr. Itır Erhart, Alper Kasapoğlu
  • Oğuz Uçanlar
    Adel, Faber-Castell CEO, İstanbul 2036 Çalışma Grubu Üyesi
  • Prof. Dr. Itır Erhart
    İstanbul 2036 Çalışma Grubu Üyesi
  • Alper Kasapoğlu
    İstanbul 2036 Çalışma Grubu Genel Sekreteri
16.55 - 17.35
Voleybolda Vefa Ödülleri Lansmanı Mehmet Akif Üstündağ, Alev Anakök, Cengiz Tokgöz, Enver Bağlarbaşı, Ragıp Tekin
  • Mehmet Akif Üstündağ
    Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı
  • Alev Anakök
    Voleybol Yorumcusu
  • Cengiz Tokgöz
    Voleybol Yorumcusu
  • Enver Bağlarbaşı
    Voleybol Yorumcusu

Moderatör: Ahmet Gülüm (Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı)

17.35 - 17.40
Kapanış

Brand&Sport Summit

Biletler şimdi Biletix'te!

14 – 15 Aralık 2023 – Maslak ESA Arena